O nás

Jsme spolehlivým parťákem pro všechny, kdo provozují hotel, restauraci, hospodu, kavárnu nebo bar. Pomůžeme vám zajistit vše, co potřebujete – kvalitní pití i další sortiment přesně podle vašich představ. Ručíme vám za to, že z naší široké nabídky si vybere každý barman i barista.

Společnost Bebidos funguje již od roku 2008. My sami se v gastru pohybujeme už asi… fůůha … snad milion let? Rozhodně však nejsme žádní dinosauři!

Potřebujete pomoct a poradit s otevřením vašeho podniku? Není problém! Mrkněte na stránku rádce, kde najdete odpovědi na všechny důležité otázky. A když si nebudete vědět s něčím rady, nebojte se nám ozvat.

S kým rádi děláme?

Restaurace, hospody a bary

Ať už máte malou hospůdku či bar nebo provozujete luxusní restauraci, dokážeme vytvořit ideální nabídku přímo pro vás.

Hotely a penziony

Jsme spolehlivým partnerem pro rodinné penziony i velké hotely. Velmi rádi přispějeme k tomu, aby se u vás hosté cítili jako doma.

Catering

Není náhoda, že se na nás s důvěrou obracejí cateringové firmy. Levou zadní jim pomůžeme s cateringem pro firemní večírek, svatbu nebo obrovský hudební festival.

Proč si plácnout zrovna s námi?

Máme moře zkušeností

Nejsme žádní zelenáči. V gastronomii se pohybujeme už nějaký ten pátek a jsme schopní zefektivnit váš byznys, ať už máte maličkou hospůdku, rodinný penzion nebo provozujete hotelový komplex.

Vstřícný a přátelský přístup

Pro úspěch vašeho podnikání uděláme, co vám na očích uvidíme. Rádi vám nachystáme nabídku šitou na míru a doporučíme vhodné produkty. Široký sortiment, rychlé a spolehlivé dodání je pro nás samozřejmostí.

Rozumíme gastru

Víme, jak těžké je chodit v gastro botách. Sami provozujeme brněnskou kavárnu Ventana Café. Když budete mít chvilku, bude nám ctí tam nad šálkem horké kávy probrat vaše podnikání.

Zaujali jsme vás?

Zavolejte nám, napište e-mail nebo pošlete holuba. Společně zajistíme bezproblémový chod vašeho podniku.